12 Ağustos 2015

Yurtiçi Kargo İki Defadır Kargom Trenyola Geri Gönderiliyor!

Bu firma için kaçıncı şikayet sayamıyorum bile. Çengelköy şubesinden şikayetçiydim, hekimbaşı şubeleri daha kötü oldu. Ama gelen kargolar başka dairelere teslim edildi, yetmedi gönderi kodları 170577115380 ve 190577030640 olan iki gönderimde dağıtıma çıkarılıp hiçbir şekilde adresime gelinmeden trendyol'a iade için gönderildi ve diğeri de aynı şekilde iade ediliyor. Bu iki siparişimin aciliyetini trendyol'a da bildirdim yardımcı olacaklarını ilettiler ama Yurtiçi ile sorun hep aynı. Yarın 170577115380 no.lu gönderim teslim edilmezse artık hukuki işlem başlatacağım. Müşteri hizmetleri diye oturttukları kişilerin hiç bir şeye yetkisi yok, bölge müdürlüğüne ve şubeye ulaşmak mümkün değil.

Büşra 25 Okunma

Cevaplar

  • Büşra13 Ağustos 2015

    Gereli işlem denilen şey şundan ibaret: "sadece müşteri hizmetlerinin arayarak şikayetinizi ilgili yerlere ilettik". Hiç bir şey yapamadıklarını belirtip sadece bildirim için arıyorsanız boşuna hiç aramayın. Aksiyon alamadığınız ve müşteriyi mağdur ettiğiniz çok açık. Sizin yüzünüzden 03/08/2015 tarihinde elimde olacak ürün bu tarih oldu Trendyol.com tarafından hala gönderilmedi. Sizinle ayrı onlarla ayrı uğraşıyorum. Keza telefon konuşmamda da bunu gerekli işlem olarak algılamıyorum geri bildirim yazıp başkalarını kandırmayın diye belirttim. Gerçekten hukuki işlem için uğraşacağım artık.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi12 Ağustos 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön