28 Ekim 2016 #6802342

Yurtiçi Kargo İçmeler Şubesi Mağduriyetim

Uzunca bir zamandır siparişlerimle ilgili oldukça sıkıntı yaşıyorum özellikle içmeler Yurtiçi Kargo hiçbir şekilde hiçbir ürünümü bana teslim etmiyor, eve gelmiyor. Sipariş takibinden baktığımda evde bulunamadığı not bırakıldığı azıyor ama gerek Hepsiburada.com gerek Yurtiçi Kargo genel merkezi veya ürünlerimin neden orada olduğunu bilmediğim her Yurtiçi Kargo'su anlattığım gibi bir ameliyat geçirdim ve sürekli evdeyim nasıl oluyor da beni evde bulamıyorlar üstelik not diye bir şeyin esamesi yok atlantis tablom bana ulaşmadan geri gönderilmiş zigon sehpa siparişim İnegöl de n*** k*** diye birine teslim edilmiş! Kitap siparişim de hiçbir şekilde elime ulaşmadı geri gitmiş üstelik 31 ekim'e kadar ödev teslimi yapmam gerekiyor çok mağdur oldum 1 ödev dönemimin uzamasına sebep olabilir benim 8000 TL' zararım ne olacak?

Ceyda 56 Okunma

Cevaplar

 • Ceyda10 Kasım 2016

  Bu şube beni son 3 haftadır resmen sınır hastası yaptı ne telefonları açarlar be ürün teslim ederler. 4-5 tane ürünüm hiç bana gelmeden geri gönderildi. Her yerden ulaşmaya çalışıyorum mağduriyetLERiMi anlatıyorum firmanın genel merkezi ancak haklısınız diyor ama çözüm üretmiyor. Sadece arayıp haklısınız demeyin çözüm üretin diye yalvarıyorum artık ürünlerimi gönderin sadece işinizi yapın sadece! ! ! !

 • Ceyda09 Kasım 2016

  Çözüm istiyorum çözüm çözüm çözüm

 • Ceyda09 Kasım 2016

  Asiri ilgisiz firma

 • Ceyda28 Ekim 2016

  Henüz çözümlük bir durum yok merakla çözümü bekliyorum

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi28 Ekim 2016

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön