21 Ekim 2016 #6749638

Yurtiçi Kargo İadesi Yapılamayan Ürünler

02.10.2016 tarihinde Hepsiburada.com'dan sipariş ettiğim, almaktan vazgeçtiğim ürünler normalde Hepsiburada.com'a gönderilmesi gerekirken 04.10.2016'dan itibaren Yurtiçi Kargo İkieylül şubesinde günlerce bekletilmiş. Kargo takibi yaptığımda sanki Hepsiburada.com'a iadesi yapılmış gibi "kaşe-imza" karşılığında bir ibare gördüğümden kargonun iade olduğunu düşünmüştüm. 19.10.2016 tarihinde kargo şubesi tarafından telefonla arandım ve ürünlerin şubede kalmış olduğu bilgisi tarafıma verilerek Hepsiburada.com'dan iade kodu almam talep edildi.


İlgili siteyi aradım, ertesi günü gelen kodu kargo şubesine ilettim. Ama tabii ki normal iade zamanı geçmiş olduğu için kod geçersiz olduğundan gönderim yapılamadı. Az önce tekrar Hepsiburada.com'dan iade kodu talep ettim. Anlayamadığım nokta, içlerinde 32'lik tuvalet kağıdı olan 2 koskoca kutu nasıl şubede o kadar gün gözden kaçırılmış!

Didem 283 Okunma

Cevaplar

  • Didem10 Kasım 2016

    Biraz zaman alsa da sonunda sorun çözüldü

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi22 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön