11 Mayıs 2013 #1792486

Yurtiçi Kargo İade Almadı!

Yenitarzim. net adlı internet sitesinden 59. 00 tl tutarında kapıda ödeme sistemi ile ürün aldım. Ürün Yurt içi kargo ile geldi. Görevli ürünü görmeme müsaade etmeden ödemeyi aldı. Ürünü açtım ve hem yanlış hem de sitede orijinal denmesine rağmen sahte olduğunu gördüm. Görevli şahısa ürünü istemediğimi söyledim. Kendisi yapabileceği bir şey olmadığını söyledi ve ne ürünü aldı ne de form doldurdu.


Hatta ısrar ettim neden ürünü görmeme izin vermeden paramı aldığını sordum. Kendisi de Yurt içi kargonun bu şekilde çalıştığını söyledi. Kısaca resmen emrivaki bir şekilde param alındı. Üstelik iade etmek istediğimi söylediğim halde form yok diyerek çıkıp gitti.

Gülsen 649 Okunma

Cevaplar

  • Gülsen14 Mayıs 2013

    Tarafımıza iletmiş olduğunuz gönderi hakkında gerekli aksiyonlar alınmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri... NE GİBİ AKSİYONLAR BURADAN DA YAZARSANIZ BELKİ BİRİ ANLAR BANA DA ANLATIR ZİRA DEDİĞİNİZDEN BİR ŞEY ANLAMADIM!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşteriye mail ile açıklama yapıldığında; Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön