07 Mayıs 2013 #1782920

Yurtiçi Kargo Hizmetinden Hiç Memnun Kalmadım!

Bir Yurtiçi Kargo fiyaskosuyla karşı karşıyayım hatta 2 fiyasko, ilki 29 Nisandan beri adresten kargo alımı gerçekleşmemesi ki bununla ilgili kayıtlarına baksınlar (müşteri hizm telefon görüşmeler) 4/5 kez tarafımdan aranarak (bugün de dahil ), alınacağı söylenip kargom alınmamış ve konuyla ilgili şikayet kayıtlarıma istinaden kimse aramıştır. Bugün 6 Mayıs!


İkinci vakam adresime gelen kargo güya adresde kimse bulunamadığından kağıt bırakılmış gidilmiş; ama gelin görün ki ne kağıt var ne de bahsi geçen büfe adresimde kimsenin olmaması imkansız(büfe açılışı 08:00/22:00). Gene müşteri temsilcileriyle görüştüğümde tekrar adrese yönlendirileceği iletildi fakat üstünden 4 gün geçti!

Derya 27 Okunma

Cevaplar

  • Derya07 Mayıs 2013

    Merhaba,kargom teslim alındı ve bir türlü ulaşmayan kargom bırakıldı.Yurtiçi bireysel tercihim değil fakat internet üzerinden yaptığım alışveriş şirketinin anlaşmalı kurumu.Yurtiçi müşteri temsilcilerine defalarca şikayet kaydı bırakmama rağmen şikayetvar.com sayesinde anında dönüş yapıyorlar.Şikayetvar.com teşekkür ederim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön