14 Temmuz 2015
Yorum Yap
#3378872

Yurtiçi Kargo Hizmet Ulaştıramaması!

10.07.2015'de verdiğim ürün siparişinin adres yetersiz, kişiye ulaşılamadı denip hizmetin tamamlanmaması. Yurtiçi Kargo'nun hizmet kalitesinin bu kadar kötü seviyede olmasını defalarca yaşadığım deneyimlerle pekiştirmiş bulunmaktayım.


Adrese teslim edebilmesi için birde adres krokisine ihtiyaç duyduğunu anlamaktayım. Verdiğim tüm siparişlerde hiçbir şekilde yerine ulaşmadı, paylaşılan bilgi sürekli, adres yetersiz, alıcıya ulaşılamadı. Bu kadar kötü hizmet sağlayan bir firmanın zamanla çöküşü kaçınılmaz olacaktır. Ayrıca müşteriye ilgi ve alaka çok kötü düzeyde. Bence Yurtiçi Kargo biraz toparlanıp tüketici taleplerini dikkate alarak kendine bir yol çizmesi gerekir.

Müzeyyen 270 Okunma

Cevaplar

  • Müzeyyen21 Aralık 2015

    Çözüme yönelik hiçbir işlem yapılmamıştır.

  • Müzeyyen15 Temmuz 2015

    Yurtiçi kargonun çözüm için arayıp da hiçbir çözüm sağlamadan telefonu kapatması utanılcak bir durum. Aynı kargo ile ilgili, aynı sorunu 5 defa yaşamam muamma ötesii, bundan sonra hiçbir şekilde çalışmayı düşünmüyorum ve mağduriyetimi okuyan arkadaşlarında madur olmaması için bu firmaya özellikle dikkat etmlerini istiyorum. Göndermek isteyipte gönderemediğim kargo ücretlerine mi yanayım yoksa paketlerin ortada kaldığınamı. Düşünmek için gerisini sizlere bırakıyorum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi15 Temmuz 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları