07 Mayıs 2013 #1784289

Yurtiçi Kargo Hizmet Kusuru!

30 nisanda Bolu golyüzü bürosundan verilen özel üretim kes peynirlerim, 2 mayıs 2013 te teşfikiye büroya geldi. Fakat üründe koku var kötü kokuyor diye ürün 5 gün boyunca kaldırımda bekletilmiş. Bizzat gittim ürünü sormaya ve bana kaldırımda gösterdiler. Aynı zamanda müşteri olarak bana karşı tavır ve tutumları hiçte hoş değil. Eğer benim Avrupa'dan bir aylık çorap gibi kokan bir peynirim gelseydi o zaman ne yapacaklardı.

Tuncay 158 Okunma

Cevaplar

  • Tuncay27 Haziran 2013

    firma nın problem çözmek gibi bir politikası yok. bu gün 27-6-2013 hala firmadan bir allahın kulu arayıpta, zerre açıklama yapmadı. yani kargolar allaha emanet. bürolarda temelenen kargolarda cabası.kargo firmalarının gıda maddesi taşıması yasak ama para kazanmak için sadece üzerlerine gıda maddesi ibaresi iliştiriliyor. para kazanmak için taşıyolar . fakat sağlıksız koşullarda kuralları alt-üst ederek .....

  • Tuncay11 Mayıs 2013

    evet aradılar . fakat çözümle ilgili herhangi bir adım atılmadı. sadece araştırılıyor. size bilgi verilecek dendi . ama bu gün oldu. daha arayan soran yok. kargomu nasıl tazmin edeceklerine dair birşey söyleyen yok. ben kargomun tazminini istiyorum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimize ilgili birimimiz tarafından görüşülerek gerekli açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön