03 Nisan 2013 #1722810

Yurtiçi Kargo Her Zamanki Mesele Hasarlı Kargo!

Yurtiçi Kargo yıllardır iş yaptığım kargo şirketlerinden biri. Son 1,5 yıldan beri gelen ilaç siparişlerimde kırılmış ilaç şişeleri yüzünden sıkıntı yaşıyoruz. Artık özellikle "Yurtiçi ile göndermeyin" diye not düşmem gerekiyor. Bu notu unutacak olursak, sonuç malum. Buradaki şube, ya göndericiyi suçluyor ya siparişi ilk alan şubeyi suçluyor. Ama her halükarda şirket elemanlarının vurdumduymazlığı, kolileri ayırt etmeksizin sağa sola fırlatmalarının maddi yükünü benim karşılamam gerekiyor.


Sonuç olarak kargo işinde ciddi bir şirket değil; müşteriye de,emanet aldığı mala da önem vermeyen, ilgisiz bir şirket.Kınıyorum!

Mete 29 Okunma

Cevaplar

  • Mete25 Nisan 2013

    Ürün sigorta edilmediği için herhangi bir şey yapmanın mümkün olmadığını kargo yetkilisi arayıp söyledi. Bana gönderilen mal kırıldığı için yeniden ücret gönderip bir daha almam gerekti. Böylece anladım ki, gönderi sigorta edilmemiş ise kargocular paketi sağa sola fırlatıp hasar görmesine sebep olabiliyor.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön