26 Nisan 2016

Yurtiçi Kargo Hem Göndericiden Hem Alıcıdan Para Alıyorlar!

www.sabahyatak.com.tr'den yatak siparişi verdim. Ücretsiz kargo ürünüydü. Ürün elime Yurtiçi Kargo tarafından getirildi. Ancak 49 TL ödeme aldılar. Sabah biz ücretini ödeyip gönderdik dedi. Hatta Yurtiçi ile görüştüklerini söyleyip, Yurtiçi şubesinin giriş hatası yaptığını, iade yapılacağı bilgisini verdi. Ancak Yurtiçi Kargo hala alıcı öder diyor. Yani hem göndericiden, hem alıcıdan ücret alıyor. Ayrıca Yurtiçi Kargo aldığı ücret için ne fatura kesti ne de bir belge verdi. Bir zahmet firma ile görüşüp size dönüş yapalım deseydiniz. Onun yerine "bizde böyle" demek ne oluyor!

Mutlu 78 Okunma

Cevaplar

 • Mutlu19 Şubat

  Yurtiçi Kargo'nun elamanlarını asgari ücret vererek uzun saatler çalıştırması nedeniyle, karşılaştığım çalışanlarına bile kızamıyorum. İlgisizliğiniz için ne yazsam boş.

 • Mutlu29 Mayıs 2017

  Yıl geçti halen bu şikayetime bir cevap yazılmadı. Yurt içi Kargoda haklı, nasıl cevap versinler. Şikayetler dağ olmuş, bence okumaya bile fırsat bulamıyorlardır.

 • Mutlu16 Şubat 2017

  Aylar sonrasında bir telefon bile acmayan Yurtiçi Kargo, yazıklar olsun!

 • Mutlu01 Haziran 2016

  Ne arayan var, ne soran. Kurumsal kepazelik üzerinden tam not veriyorum.

 • Mutlu19 Mayıs 2016

  Şikayetimin üzerinden 23 gün geçti. 2 kez Yurtiçi Kargo tarafından arandık, araştırılıyor dendi. Bu kadar zor mu aynı paket üzerinde 2 defa para aldığınızı tespit etmeniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön