Yurtiçi Kargo Hediye Kargom Teslim Edilemedi, Açıklama Yok!

Selin Selin17 Şubat 19:57

910078328017 takip numaralı kargom bugün dağıtıma çıkmış ve teslim edilememiş. Kargonuzu şubeden alın açıklaması yapılmış. Ne aramalara cevap verirler ne de adrese kargo teslim ederler ne yapalım. 

Ya isim yokken ben kendi kargolarımı hep şubeden teslim alıyorum çünkü aynı gün teslimat yapamıyorsunuz. AMA bu kargo hediye kargosu. Ya teslim edilemedi şubeden alın ne demek. Adreste bulamadık deseniz neyse. Bir kere de aynı gün şu teslimatı yapın be kardeşim.

 Bıktık bu mağduriyetlerden. Ayıntap şube lütfen şu kargoyu teslim edin ya. Ben başka ilden hediye göndermişim ben gelip teslim alıp iletecek isem ne anlamı kaldı kardeşim. yapmayın artık ya. İnsanların sıkıntısı derdi var bir de paramızla rezil etmeyin ya herkes ini yapsın başka bir şey istemiyoruz. Yormayın be kardeşim. Yemin ediyorum daha ne bir şey alaşım geliyor ne de birine hediye gönderesim geliyor. Şu rezilliği çekmemek için.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Selin 18 Şubat 13:36

Çözüm getirin çözüm başka bir şey istemiyoruz. Kuryenizin keyfi teslim etmemesi ile insanları mağdur edemezsiniz parasını veriyorsak bu hizmeti sağlayacaksınız kaçıncı bu ya. İş yetinin önünde kamera var gelmiş mi gelmemiş mi belli olur. Bundan sonra her şey hukuki yeter artık yaptığınız.

profile-icon Selin 18 Şubat 13:10

Benim teslim edilsin dediğim yer neresi biliyor musunuz? Şube ile aynı cadde üzerinde 500-700 m var arası. Siz bu kadar mesafedeki yere bile teslimat yaptıramıyorsunuz adamlarınıza. Her şubeniz almış başını gidiyor kendinize gelin kendinize. Kim kimi denetliyor ya. Ne biçim iştir bu. Kargoyu teslim etmediniz. Hani not bıraktınız mı, mesaj yolladınız mı şubeden alın diye. Telefonla arandı mı.

Yurtiçi Kargo Logo Yurtiçi Kargo 18 Şubat 09:12

Selin A. Değerli Müşterimiz ; Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler