19 Eylül 2013 #2020185

Yurtiçi Kargo Hatalı Müşteri Kaydı!

Daha önce Yurtiçi Kargo ile gelen gönderilerim doğru şekilde Kimmer Şubesine gelip tarafıma teslim edilirdi fakat Temmuz ayında Doğubank'dan gelen bir gönderi için dikkatsiz bir Yurtiçi çalışanı tarafından Şekerpınar Şubesi'ne teslim kaydı açılmış ve o günden sonraki gönderilerim sürekli olarak bizim bölgeye dağıtım yapmayan Şekerpınar Şubesine gidip oradan tekrar transfer merkezine geri gönderilip daha sonra Kimmer Şubesine yönlendiriliyor ve kargolar bir gün gecikmeli olarak tarafıma ulaşıyor.


Normalde başka şubeye yönlendirilen gönderilerin teslim şubesi otomatik olarak değişmesi gerekir fakat hala değişmedi. Artık bu sorunun son bulmasını talep ediyorum.

Dursun 115 Okunma

Cevaplar

 • Dursun23 Eylül 2013

  2020185 No'lu şikayetime Yurtiçi Kargo Yetkilileri sorunu çözdükleri yönünde geribildirimde bulundular fakat sorun hala devam etmektedir. Şikayetimi tekrar etmem gerekirse; Kargomun alıcı şubesinin Kimmer Şube olması gerekirken bize teslim yapmayan Şekerpınar Şubesine gidiyor olması kargoların geç teslimine sebeb oluyor.

 • Dursun23 Eylül 2013

  Sorun hala devam ediyor! Tamam, sorunu çözdük bir daha tekrarlanmayacak demekle olmuyor malesef...

 • Dursun20 Eylül 2013

  Malesef bugun 17:07'de işlem yapılan bir kargomun teslim yeri olarak yine Şekerpınar şubesi görünüyor. Sorun hala devam ediyor.

 • Dursun'un Teşekkür Mesajı20 Eylül 2013

  Yurtiçi Kargo Yetkilisi olan kibar bir bayan tarafından aranıp sorunu çözdüklerini ve bundan sonra tekrarlanmayacagını ilettiler. Bunu duymak çok güzel, umarım tekrarlanmaz ve oluşan bu pozitif düşüncem değişmez. Ayrıca arayan yetkilinin ilgi, alaka ve kibarlığını şubelerde çalışan personelde de görmeyi çok arzu ediyoruz. Sorunun çözümü için emek harcayan herkese teşekkür ederim.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Eylül 2013

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön