19 Ekim 2016 #6730144

Yurtiçi Kargo Hatalı Kargo Hareketi

Bence bu şube oturduğu yerden kargoculuk oynuyor. 1 senedir devam ediyor bu sıkıntı. İlkbaharda kendileriyle epeyce telefon konuşması yaptık. En son şoför işi bıraktı yerine adam bulamadık dediler. O zaman tamam deyim gidip şubeden almaya başladık kargoları. Son 3 kargoda da geldik sizi bulamadık macerası başladı. Kargo geliyor diye işimiz var ise gitmiyoruz evde bekliyoruz. Sonuç " Yetkili alıcıya adreste ulaşılamamıştır".

Birol 50 Okunma

Cevaplar

  • Birol24 Ekim 2016

    "şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır, değerlendirmeye alacağız" dediler sadece. Adamlar aksini iddia etmiyor geri bildirim yaptık diyor. Bu detaya dikkat etmek lazım. Çevremden öğrendiğim kadarıyla teslimata çıkan araçlara yetişmeyen ürünler için "ilk dağıtım sürecinde teslim edilecek" yazarmış. Bazı şubeler ise bunun yerine "alıcıya adreste ulaşılamadı" hareketini girip benim gibi mevzudan bihaber insanlarda "ne iş kardeşim? " psikolojisine neden oluyorlar imiş.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi19 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön