21 Eylül 2013 #2024957

Yurtiçi Kargo Hatalı Fatura!

İnternet şubesinden yapmış olduğum 2 ayrı gönderi için kg/ds ve gönderi detayları şubeyle aynı olmasına rağmen Darıca şubesi fatura farkı çıkardı. Müşteri hizmetleriyle defalarca görüşme yapıp fiyat farkının sebebini öğrenmeye çalıştım. Verilen cevap kg/ds farkından kaynaklanabileceği yönündeydi inceleme dahi yapılmadan. 2 gönderide de kolilerin üzerine hatalı işlem olmaması için internet kargo gönderi belgesinin çıktısını yapıştırdım.


En son arandığımda C** hanım elimdeki gönderi ekran görüntülerini [email protected] com adresine göndermemi böylece inceleme yapılıp hatanın düzeltileceğini söyledi. Verilen maile ve Darıca şubeye gönderdim. Hata bir türlü düzeltilmiyor.

Gözde 42 Okunma

Cevaplar

 • Gözde25 Eylül 2013

  Çağrı merkezini tekrar aradım. Aldığım ilk cevap iki kargonun adresleri farklı fiyatları ondan farklı gibi konuyla uzaktan yakından alakası olmayan bir cevaptı. Konuyu tekrar Erhan beye de anlattım. Kendisi de kg/ds farkından kaynaklanabileceğini söyledi! Defalarca anlattım herhangi bir fark olmadıgını gösteren evrakları mail gönderdim bunların incelenip tarafıma bilgi verilmesini istedim. Sorun şu; gönderiler internet üzerinden indirimli olarak yapıldı, Darıca şubesi bunu dikkate almayarak ya da internet şubesi kullanımı hakkında bilgisiz oldukları için iki gönderiyi de şubeden yapılmış gibi işlem yapmış. Fiyat farkının sebebi bu. Şubenin bu hatasını düzeltmesi gerekiyor

 • Gözde25 Eylül 2013

  Çözümden uzak sorunu dahi anlamadan klasik cevaplarla konuyu geçiştiren bir firma

 • Gözde25 Eylül 2013

  Tarafıma yazılı bir açıklama yapılmamıştır, telefonla aranılmış fakat telefonum o an icin yanımda olmadıgından görüşme sağlanamamıştır.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi24 Eylül 2013

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön