06 Eylül 2013 #1997520

Yurtiçi Kargo Hasarlı Ürünü Bile Bile Teslim Ettiler!

29. 08. 13 tarihinde Hepsiburada.com'dan sipariş ettiğim ürünlerden dört tanesini saat19:24te evde çocuğumuza teslim ettiler. Bunların içerisinde bulunan Scotch B. Toz Toplayıcının açılma esnasına hasarlı olduğu görüldü. Ertesi gün bu durumu hepsiburada.com rapor edip 16:15 de Yurtiçi Kargo'ya gittiğimde gün sonu aldıklarını tüm ısrarlarıma, hasarlı ürün için bugün işlem yapılması gerektiğini söylememe rağmen (M** bey) kabul edilmedi.


Ayrıca kargoyu teslim eden kişiye neden hasarlı ürünü teslim ettin dediğimde ''abi zaten o hasarlı bize geldi ne yapayım. ''Dün ikinci kez gittim, durumu anlattım ama dinleyen kim? Hasar kaydı tutmadıkları gibi ilgilenilmedi. Çoğu eğitim profili düşük çalışanlara laf anlatamadım.

Fatih 39 Okunma

Cevaplar

  • Fatih11 Eylül 2013

    İki kez arandım.Müsait olmadığım için açamadım.Sonrasında Sn.K; İletmiş olduğunuz telefon numarasından tarafınıza ulaşılamamıştır.İletmiş olduğunuz konu ile ilgili bilgi almak için 444 99 99 nuramalı hattı arayarak bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri mail attılar.Yani biz iki kez sizi aradık ulaşamadık bize dönün.Yurtiçi kargonun müşteri memnuniyeti bu kadar. Herhangi bir yazılı açıklama yok.Bugünde kargo göndermek için internet ortamında kayıt yapayım dedim 2 kez kabul edilmedi.Sanırım beni cezalandırdılar,kara listeye mi aldılar.Artık ne dersiniz bilemem?

  • Fatih09 Eylül 2013

    Ayrıca kargoyu getiren kişi 'bu ürünleri internetten bedava mı veriyorlar' diye alaycı bir şekilde kargoyu teslim alan oğluma söylediğini öğrendim.Çok yakışıksız buluyorum.Yurtiçi kargonun bu konuda eğitim vermesini ve çalışanlarını uyarmasını istiyorum.Bile bile hasarlı ürünü teslim eden kişi de bu.Bu işin takipçisi olacağım.Lütfen yapmış olduğunuz yanlışı düzeltin.Hasar tespit tutanağını geç de olsa tutun ve mağduriyetimi giderin.Alaycı ifadeler için de özür borcunuz var.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi07 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön