05 Şubat 2015

Yurtiçi Kargo Hasarlı Ürün Bekletiliyor!

Bir sitesinden aldığım ahşap ağırlıklı de montaj bir ürün tarafıma gönderilirken kargo firmasınca taşıma sırasında yoğun suya maruz bırakılmış ve tüm ahşap aksamlar şişerek kullanılamaz hale gelmiştir. 26.01.2015 tarihinde yollanan ürün adresime 28.01.2015 tarihinde getirilmiş ancak tarafımca hasar görülerek kargo yetkilisine tespit tutanağı tutturulmuştur.

Ürünü teslim almadan gönderici firmaya iade edilmesi için kuryeye verilmiştir. Ancak bugün itibari ile söz konusu ürün halen kargo şubesinde bekletilmekte. Bana hiçbir açıklama yapılmadığı gibi ürün iade edilmediği için haklı olarak gönderici firma ne yeni ürün yolluyor ne de paramı iade ediyor. Mağduriyetim tek sebebi ise Yurtiçi Kargo.

Eray 106 Okunma

Cevaplar

  • Eray06 Şubat 2015

    yuvarlak standart cevaplar.

  • Eray06 Şubat 2015

    Kurumsal bir firma olan alışveriş yaptığım internet sitesi devreye girerek sürecin hızlanmasında büyük rol aldı. Yoksa kendilerine kasa eminim 9 gün daha ürün olduğu yerde kalırdı. Yuvarlak ve standart cevaplar. Yurtiçi Kargo büyüdükçe aksaklıklar çoğalıyor, bir yerlerde bir yanlış olsa gerek.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi06 Şubat 2015

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön