08 Ekim 2013

Yurtiçi Kargo Hasarlı Teslimat!

Gaziantep ilinden Adana iline adıma gönderilmiş olan kargoda bulunan iki adet hediye gömleğin anlam veremediğim bir şekilde delinip parçalanmıştır. Adana Çukurova şubesinde gerekli tutanağı görevliye tutturduğum halde herhangi bir bilgi alamamakla beraber ortalama 3-4 ayda hasarımın tazmini sağlanacağını söyledi görevli. Hasarımın acil tazminini talep ediyorum.


Bir avukat olarak 6102 sayılı TTK Madde 875 vd. uyarınca gerekli işlemlerde bulunacağım. (TTK Md 875-Taşıyıcı, eşyanın taşınmak üzere teslim alınmasından teslim edilmesine kadar geçecek süre içinde, eşyanın ziyanından, hasarından veya teslimindeki gecikmeden doğan zararlardan sorumludur). Gereğinin bir an önce yapılmasını rica ederim.

Oguz 50 Okunma

Cevaplar

  • Oguz15 Temmuz 2014

    Tabi yapıldı gerekli işlem tarafıma da dönüldü çok memnunum.Bir yıldır beklediğim cevabı bir günde aldım.Dalga mı geçiyorsunuz insanlarla.Ne açıklama yapıldı ne de bana ulaşıldı.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi11 Ekim 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön