12 Ağustos 2015

Yurtiçi Kargo Hasarlı Kargo Hakkında!!

Hepsiburada'dan Axen TV aldım. Ürün, sadece uydu cihazı ile çalıştığından ve hastanedeki klasik sisteme uymadığından iadesi için HB'dan iade kodu alarak cihazı kargo elemanına teslim ettim. Teslim tutanağı talep ettiğimde gerekli olmadığını ve hep bu şekilde aldıklarını ifade ettiler. Ertesi gün bir HB yetkilisi beni arayarak, TV ekranının kırık olduğunu, yapacak bir şey olmadığını söyleyerek, çok sağlam bir ambalajla !? geri gönderdi. Şimdi, HB ve hasar sorumlusu kargo olayı birbirlerine yönelterek, bezdirmeye çalışma aşamasında. Her iki kurumu da samimiyetsiz ve güvensiz davranışları nedeni ile kınıyorum.

Savaş 89 Okunma

Cevaplar

  • Savaş21 Eylül 2015

    12 Ağustos 2015'de "Yurtiçi Kago Müşteri Hizmetleri" beni gerçekten aradı. Ben de hemen önerdikleri gibi " Bornova Yurtiçi Kargo"ya giderek "Tazmin Dilekçesi"ni sorumlusu "Gürcan Bey"e elden teslim ettim, 10 gün içinde geri dönüş yapılacağı bana iletildi. Bugüne kadar 40 gün geçmesine rağmen tarafıma herhengi bir yanıt alamadım. Bornova yi Kargo müdürüne telefonla birkaç kez aramama rağmen ulaşamadı, geri dönüş de yapılmadı. "Yurtiçi Kago Müşteri Hizmetleri" ni tekrar aradım, oradan bu konu için "Ege Bölge Müdürlüğü"nü aramam gerektiği söylendi, orayı da aradım, ama yine geri dönüş olmadı. Velhasıl, "YİK'da karşımda ciddi bir muhatap bulamadım.

  • Savaş04 Eylül 2015

    Yurtiçi Kargo müşteri ilişkileri bölümü durumu öğrenince beni aradı, Bornova Yurtiçi Kargo şubesine giderek "Tazmin Dilekçesi" vermem önerildi. Bu dilekçeden sonra 3 hafta geçmesine rağmen herhangi bir geri dönüş olmadı.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi12 Ağustos 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön