3 g
Yorum Yap
#11856415

Yurtiçi Kargo Hanlı Telefon İhbarlı Gönderi Oyunu!

Kidega.com'dan Yurtiçi Kargo'yla kitap siparişi verdim. Kitaplar iş yerime en yakın olan Sakarya'daki Hanlı Şubesi'ne geldi. Kendilerinden gelen telefonda çalıştığım bölgeye teslimat yapmadıklarını söylediler. Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri'ni aradığımda ise kendileri bunun telefon ihbarlı bir gönderi olduğunu, ne kadar iş yerimden ayrılmamın mümkün olmadığını söylesem de bunu telefon ihbarlı bir gönderi olduğunu kargonun kesinlikle iş yerime gelmeyeceğini söylediler.
Kitapları satın aldığım kidega.com'u aradığımda ise telefon ihbarlı göndermek gibi bir durum olmadığını söylediler. Şimdi bu durumda Yurtiçi Kargo'nun işgüzarlığı ile karşı karşıya kalmaktayız. Bu durumun çözümünü rica ediyoruz.

Semih Semih 142 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Semih2 g

    Yurtiçi Kargo soruna dair hiçbir çözümde bulunmamıştır. Kendileri beni aradığında şubeye gidip almalısınız demişlerdir sadece.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi2 g

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi3 g

    Semih T. Değerli Müşterimiz ; Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler