17 Haziran 2016

Yurtiçi Kargo Haksız Ücret Talepleri!

Adana çıkışlı Ankara teslimatlı 1 adet dosya 11 TL şeklinde fiyat verilirken ofis elemanlarınız 2 desibel şeklinde giriş yaptığından dolayı 22,60 TL fatura kesilmiştir. Buna itiraz ettiğimizde de yanlış girilmiş yapacak bir şey yok deniyor.


Bu nasıl bir açıklama şekli nasıl bir bakış açısı. Parayı ödemez iseniz kargo hizmeti alamazsınız şeklinde tehdit ediliyoruz. Sektörde tek olmadığınızı hatırlatır kurumsal kimliğiniz ile alakalı şubenize gerekli bilgi ve eğitim vermeniz gerekir.

Kadir 45 Okunma

Cevaplar

  • Kadir07 Kasım 2016

    Bilgilendirdi derken sadece ilgileneceğini söyledi, hiçbir şekilde sorun giderilmedi. Biz şubenize giderek ilgili evraklarla o şekilde çözdük. Siz herhangi bir şey yapmadınız.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi18 Haziran 2016

    Sayın , Ç. 411367518*** nolu gönderiniz ile ilgili yaşamış olduğunuz teslim sorunu hakkında , Tarafımıza iletilen 5747017 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön