18 Nisan 2013

Yurtiçi Kargo Günlerdir Kargomu Aynı Yerde Dolaştırıp Duruyor!

Yurtiçi kargo, 3 gündür sürekli olarak Ataşehir'e ulaştırması gereken kargomu çeşitli yerlere göndererek, defalarca Marmara Transfer Merkezi'ne geri göndermiştir (dün akşam 3. defa buraya gönderildi, gönderilen diğer yerleri sayamıyorum bile). 2 gün önce bana ulaşacak kargom, 3. günün içinde olmamıza rağmen hala dönüp dolaşıp Marmara Transfer Merkezi'ne gidiyor. Dağıtım planını böyle mi yapıyorsunuz?


Kargomun içinde kırılacak eşyalar bulunuyor, eğer bu devir daim işlemleri sebebiyle elime kırılmış şekilde ulaşırsa (çünkü daha önce bunu yaptınız) bu kez firmaya iade ederken, faturayı Yurtiçi Kargo'dan tahsil etmeleri gerektiğini bildireceğim. Kargonun bugün ulaştırılmasını rica ediyorum.

Duygu 34 Okunma

Cevaplar

  • Duygu19 Nisan 2013

    Bana mı açıklama yapılmış? Yurtiçi kargodan bir bomba daha! Benimle telefon görüşmesi bile yapılmadı! Terbiyesizikten başka bir şey değil!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön