14 Eylül 2013 #2012549

Yurtiçi Kargo Görevlisinin Ciddiyetsizliği!

105473770208 no'lu gönderi hakkında, Yurtiçi Kargo görevlisi tarafından eşim aranıp, kapıya teslimat yapılmadığı ve gönderiyi gelip almamız gerektiği bilgisi verildikten sonra, bende kendisine, Yurtiçi Kargo'nun böyle bir uygulamaya ne zaman geçtiğini sordum, bana "bugün şimdi"? diye bir cevap verdi.


Bunun üzerine gelip almayacağımı belirttim. Gönderi detayı sorguladığınızda "alıcı imza atmayı reddetti" diye komik bir ibare var. Ben, 1400 TL para verip aldığım ürünü kapıya getirildikten sonra niye teslim almayayım. Yalnız bu durum ilk defa yaşanmıyor. Sanırım daha önce de yaşadığım sorunlar nedeniyle şikayette bulunduğum için, Tuzla şube tarafından kara listeye alındım.

Alpay 445 Okunma

Cevaplar

  • Alpay16 Eylül 2013

    Konuyla ilgili müşteri hizmetleri tarafından arandım. Ürünün p.tesi günü teslim edileceğinin bildirilmesine rağmen, Tuzla şube tarafından, genel merkezin vermiş olduğu talimat hiçe sayılmıştır. Ürün, bana hiç ulaşmadan şubenin ciddiyetsiz davranışı nedeniyle, gönderici firmaya geri gönderilmiştir. Yurtiçi Kargo'da ciddi anlamda yönetimsel sorun olduğunu düşünüyorum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön