27 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Gönderi Ulaşmıyor ve İade De Olmuyor

Kodunu belirttiğim gönderiyi 12 Ekim'de kargoya verdik. 17 Ekim'de Adapazarı'na (!) ulaştı. 5 günde gitmesi bir tarafa, gittiği yerde de müşteriye teslim edilmedi. 3 gün boyunca takip ettiğimde, dağıtıma yetişmediği için teslim edilememiştir uyarısı gördüm. Müşterimiz mail attı, yeter kaç gün oldu bu Çark şubesi telefonlarını açmıyor diyerek iade etmek istedi. Sonra biz de Çark şubeye ulaşmayı denedik. Bir haftadır arıyoruz, telefonları açmıyorlar. 444 99 99 nolu telefondan aradığımızda da "biz de sizin aradığınız numara dışında bir numara yok, siz ulaşamadıysanız biz de ulaşamayız" cevabını aldık. Ben buradaki şubeme mail attırdım bir de. Yine cevap yok. 1 haftadır da her akşam "alıcıya adreste ulaşılamadığından teslim edilememiştir" yazıyor. Yeter be, geri gönderin ulaşamıyorsanız niye her gün bu mesajı bırakıyorsunuz, geri istiyorum kargomu.

Ali 37 Okunma

Cevaplar

  • Ali02 Kasım 2016

    Hala ürünümüz iade edilmedi, hala "alıcı adreste olmadığından teslim edilememiştir" ibaresi görünüyor. Yeter artık iade edilsin, her gün aramama rağmen cevap verilmiyor. Artık savcılığa başvurmayı düşünüyoruz.

  • Ali28 Ekim 2016

    Bana mail veya çözümle ilgili bir gelişme gelmedi.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi28 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön