29 Haziran 2016

Yurtiçi Kargo Gönderi Problemi!

27.06.2016 tarihinde İçmeler şubesinden gelen bir kuryenize Zeytinburnu şubemize teslim etmek üzere paket teslim ettik. Firma olarak abonesi olduğumuz kurumunuz 24 saati aştığı halde hala ürünü teslim etmedi. Kargo durumunu öğrenmek için İçmeler ve Zeytinburnu şubesini defalarca aradım ancak telefona kimse cevap vermiyor.


Call center'da 28.6.2016 16:13'te A. Hanım ısrar etmeme rağmen yardımcı olmadı. Şubeye ulaşamadığımı belirttim her defasında arayıp gönderi numarası alın dedi. Sektörde öncü bir kuruluş olduğunu iddia eden bir kurumun İstanbul'un bir ilçesinden diğerine 24 saat geçmesine rağmen ürün teslim edememesi, telefonlara cevap vermemesi tam bir sorun. Bir daha asla ama asla firmanızla çalışmayı düşünmüyorum!

Ebru 18 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi29 Haziran 2016

    Sayın, Ö. Teslimat sorunu hakkında Tarafımıza iletilen 5843632 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön