27 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Gönderdiğim Kargo Teslim Edilmedi!

20.10.2016 tarihinde Yurtiçi Kargo Ankara Çiğdem şubesinden göndermiş olduğum kargo İstanbul Çekmeköy'deki adresine ulaşmamıştır. 6 günlük zaman zarfında paket Çekmeköy şubeden Alemdağ şubeye oradan tekrar Çekmeköy şubeye ulaştırılmış ancak dağıtıma çıkarılmamış ve adrese teslim edilmemiştir. En son şube tarafından teslim alındığı not edilmiştir. Bu süre içinde tarafımdan defalarca Çekmeköy şube aranmış ancak ulaşılamamıştır. Çağrı merkezine de 3 kez şikayet bildirdiğim halde hiçbir sonuç alınamamıştır.

Mustafa 226 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa02 Kasım 2016

  20 Ekim tarihinde yolladığımız kargomuzu, aradan 13 gün geçmesine rağmen yurtiçi kargodan kimse bizi aramayınca Ankara çiğdem şubeye eşim sormaya gitti. Üzerinde gıda yazılı kargomuzu içerisindeki ürünler bozulmuş olarak teslim alıp çöpe attık. Kargo Ankara'ya gelmiş hala bizi arayan yok ve kargoyu İstanbul'a geri yollamaya çalışıyorlar. Yurtiçi Kargo bitmiş, uzak durun.

 • Mustafa27 Ekim 2016

  Ayrıca gün içinde aranmadığımı, mobil telefon operatörümden ispat edebilirim.

 • Mustafa27 Ekim 2016

  Gelen cevap aşağıdadır. 20 Ekim tarihinden bugüne kadar olan gecikme ile ilgili her hangi bir açıklama söz konusu değildir. Kargonun üzerinde içinde gıda vardır yazısına rağmen ulaştırılamamasını bu firmanın yöneticileri nasıl değerlendiriyor acaba. Bütün bu süre zarfında biz ve Ankara Çiğdem'deki Yurtiçi Kargo görevlileri, telefon ile Çekmeköy şubeye ulaşıp, bir Allah'ın kulu ile görüşememiştir. Telefon kayıtları mevcuttur. "değerli müşterimiz, iletmiş olduğunuz telefondan tarafınıza ulaşılamamıştır. İşbirliğiniz için teşekkür ederiz. "

 • Mustafa27 Ekim 2016

  Gelen cevap aşağıdadır. 20 Ekim tarihinden bugüne kadar olan gecikme ile ilgili her hangi bir açıklama söz konusu değildir. Kargonun üzerinde içinde gıda vardır yazısına rağmen ulaştırılamamasını bu firmanın yöneticileri nasıl değerlendiriyor acaba. Bütün bu süre zarfında biz ve Ankara çiğdemdeki Yurtiçi Kargo görevlileri, telefon ile Çekmeköy şubeye ulaşıp, bir Allah'ın kulu ile görüşememiştir. Telefon kayıtları mevcuttur. "değerli müşterimiz, iletmiş olduğunuz telefondan tarafınıza ulaşılamamıştır. İşbirliğiniz için teşekkür ederiz. "

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi27 Ekim 2016

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön