23 Temmuz 2016

Yurtiçi Kargo Gitmeyen Ürünün İadesini Yapmayıp Parasını Alıyorlar!

Olay 23 Temmuz 2016 da yaşanmıştır. Bağlı olduğum Eminönü - Yeşildirek Yurtiçi Kargo'ya bir personel yanlışlıkla ürünü verdi. Ürün normalde başak bir firmaya verilecekti. Velhasıl kelam, ürünü verdikten ertesi sabah aradık kargoyu. Ürünün iadesini ve durumunu sorduk. İstanbul dağıtım merkezinden yola çıktığını Adana'ya ulaştığı zaman geri çekilebileceğini söylediler. Ertesi günü beklememizi bildirdiler. Cuma günü olup tekrar aradığımızda ürünün geri çekilemeyeceğini söylediler.

Genel müdürlük ile görüştükten sonra şube tekrar bize dönüş yaparak, faturanın kesildiği için 315 TL'nin kargonun ulaşmadığı halde ödenmesi gerektiğini söyleyip, iptali gerçekleştirebileceklerini dediler. Taşımanın İstanbul - Adana kesilmesi gereken yere, iade olarak Adana'dan döndürüldüğü halde İstanbul -Kıbrıs olarak kesilebileceğini söylediler. Yani sonuçta yapılmayan hizmetin bedelini aldılar.

Hbm 256 Okunma

Cevaplar

  • Hbm29 Temmuz 2016

    Sayın Yurtiçi Kargo a. ş. Geri dönüş yaptınız da benim neden haberim yok? Parayı aldınız, ürünü iade ettiniz. bir de olumlu imajı verip buraya yorum yapmışsınız. Keşke ilk konuşmaları kayıt altına alıp da burada yayınlasam, sanki suçlu bizmişiz gibi bağırarak ve umursamaz vari konuşmalarınızı görürdünüz. ! Bu sizinle son çalışmamızdır. Firmamız olarak Ücretimiz iade edilmedikçe tüm çevremize sizi İyi olmayarak tanıtacağım. !

  • Hbm26 Temmuz 2016

    Bana sorunumla ilgili yurt içi kargodan her hangi bir geri dönüş yapılmadı. Teslim olmayan kargonun bedelini benden tahsil ettiniz. Bir de geri dönüş yaptık diyorsunuz

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi23 Temmuz 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön