05 Ağustos 2016

Yurtiçi Kargo Gerçek Dışı "Geldik Evde Bulamadık" Notu!

Kargoyu eve çıkarmamak için binanın kapısına geldik bulamadık notunu yapıştırıp giden ve insanları şubeden teslim almaya zorlayan Yurtiçi Kargo - Kuştepe Acentası ile devamlı aynı problemi yaşıyoruz. Her yerden şikayet kaydı oluşturmama rağmen hiçbir çözüm üretilemedi ve ürünler artık üçüncü gününde geriye gönderilmesin diye kendim almak zorunda kaldım.


2 tane halıyı eve kadar kan ter içinde kendim taşıdım. Neden böyle yapıldığını sorduğumda ise şube müdürü kadın, çalışanını savunarak "çok iyi niyetli bir çocuktur öyle yapmamıştır" diyerek beni yalancı konumuna düşürmeye çalışmış ve haliyle probleme dair herhangi bir çözüm üretmemiştir. Devamlı bu durumla karşılaştığımızı söylediğimde ise Genel merkezi suçlayarak eleman sıkıntısı yaşandığını, aksi durumda zaten bizi 24 yıldır burada tutmayacaklarını ifade etti. Yetkililer bu durumu biliyor ve göz yumuyorsa bu firmanın ticari ahlakından şikayetçiyim.

Ahmet 27 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi06 Ağustos 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön