16 Temmuz 2016

Yurtiçi Kargo Gelmeyen Siparişim!

3 hafta önce N11'den verdiğim siparişim Yurtiçi Kargo'ya verilmiş. Siparişin faturası geldi ama ürün kayıp. Kırşehir Kaman Hirfanlı yöresinde oturuyorum, kargoyu buraya getirmiyorlar ilçeye geliyor. İlçeye ulaşınca bizi arayıp nereye bırakalım diye soruyorlar ve söylediğimiz adrese bırakıyorlar. Ama Yurtiçi Kargo hiçbir zaman aramıyor. Gidip kafasına göre bir yere bırakıyor ve hiçbir şekilde bizleri bilgilendirmiyor.


Eşim Kırşehir'deki şubeyi kaç defa aradı yok kayboldu bilmiyoruz diyorlarmış. Böyle bir şey olabilir mi? Madem ki işinizi yapamıyorsunuz yapmayın kardeşim. Ayrıca bir tek bu siparişimde değil her zaman Yurtiçi ile çalışan bir firmadan ürün aldığımızda aynı şey yapılıyor. Bizi bilgilendirmiyorlar. Bilgilendirmedikleri gibi bir de Kırşehir Yurtiçi Kargo şubesi telefona bakmıyorlar. 20 kere ararsanız belki bir kere ulaşırsınız. İnşallah şikayetleri bari dikkate alıyorsunuzdur.

Sevil 45 Okunma

Cevaplar

 • Sevil20 Temmuz 2016

  3.4 gün önce yine yazmıştım yine ilgilenilmedi yine yazıyorum ürünüm bulunana kadar yazacağım. Ürünüm bir aydır kayıp. Yetkililerin umurumda bile değil. Bilgi alabilecek kimse yok. Kime sorsan bilmiyor. Bu ürünü ben nereden bulacağım?

 • Sevil20 Temmuz 2016

  Hala kimse ilgilenmiş değil.

 • Sevil18 Temmuz 2016

  Beni kimse bilgilendirmedi. Aramışsınız görmedim geri aradığımda da konuştuğum müşteri temsilcisi size dönecekler dedi kimse dönmedi.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi18 Temmuz 2016

  Sayın, Ç. Teslimat sorunu hakkında Tarafımıza iletilen 5972509 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön