10 Ağustos 2015

Yurtiçi Kargo Gelmeyen Kargo ve Saygısız Çalışanlar

190577089762 gönderi kodlu kargo elime geçmedi ve adresime gelmediği halde " Alıcıya adreste ulaşılamadığından, adrese bilgi notu bırakılmıştır. " notu düşülmüş. İki gündür evde kargo bekliyorum. Şubeyi aradığımda "heeaa gelmedi mi? " " bizim sorumluluğumuzda değil evde olsaydınız " gibi absürt cevaplar alabiliyorsunuz. Böyle ilgisiz bir firma olabilir mi? Şu an dikkatimi çeken bir olay da 07.07.2015 tarihinde saat 12.52'de aramamda bana söylenen " kargo dağıtımda " sözü üzerine ama ben gönderi kodunu girince göremiyorum deyince de "... sebepten dolayı sistemde gözükmüyor " demişlerdi ve şu an sisteme baktığımda 13.53 gönderi dağıtıma çıkarıldı notu düşülmüş.

Fatih 103 Okunma

Cevaplar

  • Fatih'in Teşekkür Mesajı29 Aralık 2017

    Geç bir teşekkür kusura bakmasınlar, müşteri hizmetleri gayet iyi çalışıyor

  • Fatih12 Ağustos 2015

    Müşteri hizmetleri bana ulaştıktan sonra kargom tekrar dağıtıma çıktı ve kargo elime ulaştı. Kargomun adresime gelebilmesi için illa ki müşteri hizmetleriyle mi iletişime geçmek gerekiyor. Sonuç olarak şube umarım gereken cezayı alır.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi10 Ağustos 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön