26 Ağustos 2013 #1976369

Yurtiçi Kargo Gelmediği Halde Evde Bulanamadı Dedi!

24 saat kapıda güvenlik görevlisinin bulunduğu sitede evde bulunmama rağmen evde bulunmadığım ibaresi düşüldü. (İsteniliyorsa resim bile ekleyebilirim) Yazılan saat Cuma günü akşam 19:42. Ben ısrarla şoförün uğramadan sisteme bu notu düştüğünü iddia ediyorum. Evde teslim alacağım kargoyu gidip bayiden teslim aldım. Kaybettiğim zamana mı yanayım yoksa bayideki görevlinin vurdumduymaz tavırlarına mı?


Buraya verilecek standart kopyala-yapıştır cevabın karşılığını ve açıklamasını detaylı olarak sikayetvar. com'da yazacağım. Ne olursa olsun "Biz gerekli takibi yapıp ilgili uyarıları yapacağız" şeklinde bir cevaptan ileriye geçilmeyeceğine eminim.

Abdullah 103 Okunma

Cevaplar

 • Abdullah18 Nisan 2014

  Yaşanılan süreç ile ilgili detaylı izahat bu sayfada yapıldı.

 • Abdullah30 Ağustos 2013

  Şikayetvar'daki diğer Yurtiçi mağdurlarının yazılarını okudum, tek olmadığımı gördüm. Yurtiçi Kargo Müşteri temsilcileri buraya sanki müşteri memnuniyetini ön planda tutuyormuş izlenimi verip kopyala-yapıştır cevaplar vermeye çalışacaklarına gerçek çözümler üretmek için vakitlerini harcasınlar, göz boyamaya çalışmasınlar. Son diyeceğim sözüm budur..

 • Abdullah30 Ağustos 2013

  Çözüm anlayışlarının ve burayı bilgilendirme(!) tarzlarının nasıl olduğu burada gayet ortada. En çok merak ettiğim, bu firmanın araç takip sistemi ile araçlarını ve şoförlerini takip edip etmediği..

 • Abdullah27 Ağustos 2013

  Gerekli işlem aşağıdaki şekildedir. Çözüm gün içerisinde mesai saati dahilinde 2 kere arayarak ulaşamamak ve olayı kendi kendine tatlıya bağlamaksa diyecek biz söz bulamıyorum... Aramayı da düşünmüyorum.. Sn. xxxxx, İletmiş olduğunuz telefon numarasından tarafınıza ulaşılamamıştır.İletmiş olduğunuz konu ile ilgili bilgi almak için 444 99 99 nuramalı hattı arayarak bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yurtiçi Kargo Müşteri İlişkileri

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi26 Ağustos 2013

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön