12 Nisan 2013 #1738539

Yurtiçi Kargo Geldik Bulamadık Beyanı !

08/04/2013 tarihinde Hepsiburada. com'dan ankastre set aldım. tam bir gün sonra paketleyip kargo şirketine verdiler. Kargo şirketi denilen Yurtiçi Kargonun Konya Mevlana şubesini 10/04/2013 tarihinde aradığımda ürünün yolda olduğunu öğleden sonra şubelerine geleceğini ve 11/04/2013 tarihinde teslim edileceğini beyan etti bayan arkadaş.


Ancak o gün akşam saat 16:30 sıralarında eve geldik bulamadık diye bi not bırakıp gitmişler. birincisi yanlış bilgilendirildim. ikincisi geldiklerinde aranmadım. üçüncüsü müşteri hizmetlerinin hb alındığı için 1 gün tekrar getirilmesi gerektiği belirtilmesine rağmen şubedekilerin keyfi tavrı yüzünden 3 gün sonra tekrar dağıtıma çıkacağı söylenmektedir.

Mehmet 61 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet12 Nisan 2013

    hiç bir açıklama yapılmamıştır yalan söylüyorlar, yurtiçi kargoyla çalışmak mı aman aman, bi daha yurt içi kargo ismini bile duymak istemem.. bu kadar kalitesiz bi kargo firması olamaz. kargom üç gündür bekletiliyor bu da yetmiyormuş gibi personelin bir biririnde haberi yok. müşteri hizmetleri denilen numara müşterinin haklarından bi haberler. şikayet ettiğim şube için nerdeyse benden özür isteyeceklerdi.. müşterinin değil haksız personelin ve şubenin temsilciliğini yapıyor. Kalite "0" ..

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön