19 Ekim 2016 #6725896

Yurtiçi Kargo Geldi Bulamadı Ama Aramadıda?

Üniversiteye gönderi var. Üniversite içerisine girdin beni odamda bulamadın! Bir ara sor değil mi? Ama yok, 'Ne uğraşacağım, gittim müşteri yoktu gelsin alsın bana ne' diyen bir çalışanınız olduğu için şimdi ben bütün derslerden, çalışmalardan 1 saat ayırıp oraya gelip kargoyu elden alacağım. Mesai saatleri içinde değil mi? Hizmet sektöründe çalışıyorsun biraz çözüm odaklı olsaydınız keşke. Alibeyköy şubesine sesleniyorum; Siz tam anlamıyla iş ahlakından yoksun bir şubesiniz!

Fırat, 50 Okunma

Cevaplar

  • Fırat,20 Ekim 2016

    Bu sorun çözülememiştir eğer ki benzer sorun yaşayan varsa aklında bulunsun. Yoğunluğun arasında gidip şubeden almak durumunda kaldım. Ha bu arada bütün her şeyin üstüne sisteme kargo teslim edildi yazmışlardı böyle de bir sorun vardı. Baska bir şirket seçmeye çalışın mümkünse.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

  • Fırat,19 Ekim 2016

    Kargo görevlisi geldiğinde beni universitede odamda bulamadığı için teslim edemedi. Odadaki arkadaşım posta kutuma yönlendirmesine rağmen çalışanın 'Bir de oraya gidemem, gelsin şubeden alsın' şeklinde bir cevabıyla şok olmuş durumdaydı. Üstelik üniversite içerisinde sürekli odamda olamadığım için arasa 1 dk'da odaya gelebileceğim halde bir telefon bile etmedi. Kapıya ya da binaya herhangi bir 'Bildiri kağıdı' bırakılmadı. Özetle durumla ilgili hiçbir şekilde yazılı ya da sözlü benimle temasa geçilmedi. Boşuna telefon numarası bilgilerini paylaşmıyoruz. Şubeyi aradığımda tekrar gönderim yapamayacaklarını söylediler, ancak mesai saatlerinde öğrencilerle olduğum için de çıkamıyorum. Durumun çözülmesini rica ediyorum. Bu da şirketin şikayet kısmına yazdığım metindir. Şubeyle olan telefon görüşmesinden bir çözüm elde edemedim... Buradan da bir çözüm geleceğini sanmıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön