19 Ekim 2016 #6730357

Yurtiçi Kargo Geciken Kargo Teslimi

Yurtiçi Kargo'nun İstanbul Tuzla Şubesinden 13.10.2016 günü saat 14.40'da gönderilen kargom İzmir Bornova'daki adresime aradan neredeyse bir hafta geçmesine karşın teslim edilmemiştir. Kargo şirketinin internet sitesinde yaptığım sorgulamada kargomun teslim şubesi olan Bornova Zümrüt şubesine bir gün sonra 14.10.2016 günü saat 12.44 de ulaştığı görülmektedir. Teslim şubesi ile adresim arasındaki mesafe araçla 10-15 dakikadır. Çağrı merkezinin yönlendirmesiyle yaptığım aramalarda muhataba ulaşmak dahi mümkün olmadı. Taşıma sektörünün en büyüğü iddiasındaki Yurtiçi Kargo'nun bu gecikmeyi nasıl açıklayacağını merakla bekliyorum.

İrfan 85 Okunma

Cevaplar

  • İrfan20 Ekim 2016

    Yurtiçi Kargo yine kargomu teslim etmeyince Google Earth'den bulduğum Zümrüt şubesine bu kez giderek kargomu kendim aldım. İlk şikayet metninde araçla 10-15 dk diye belirttiğim sürenin şubeyi bulunca daha da kısa olduğunu hayretle gördüm. Yürüyerek 7-8 dk. Araçla 3-4 dk. Mesafedeki şubeden evime ürünü 8. gününde bile teslim etmeyen Yurtiçi Kargo'yu esefle kınıyorum.

  • İrfan19 Ekim 2016

    Evet 2 kez arandım bu doğru. Bornova Zümrüt şubesini uyarıp kargonun teslim edilmesini sağlayacaklarına söz verdikleri halde kargom yine teslim edilmedi. Yurtiçi Kargo Web sitesinin kargo takip bölümünde yaptığım sorgulamada dilim tutuldu. Teslim edilemedi bilgisi yanında" Alıcıya adreste ulaşılamadığından, adrese bilgi notu bırakılmıştır. " denilmiş. Kocaman iki tane yalan. Tüm gün evdeydim, söz gelimi ayrılmış olsam evde yaşayan ve dışarı yalnız çıkmayan annem evdeydi bütün gün. Bilgi notu da yine yalan. Müstakil bir ev burası. Bırkalıp kaybolması mümkün değil. Yazıklar olsun Yurtiçi Kargo. Sizden sıdkım sıyrıldı. .

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi19 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön