03 Nisan 2015

Yurtiçi Kargo Geç Teslimat Yapıyor

Geçen hafta almış olduğum ürün Pazartesi günü şubeye geldi fakat her gün farklı bir bahane ile teslimatı gerçekleştirmiyorlar. Bugün Cuma oldu ve hala ürünler elime ulaşmadı. Hep aynı bahane yoğunluktan dolayı yetişmedi. Böyle bir yoğunluk olamaz. Olsa bile Pazartesi gelmiş olan kargonun yoğunluktan dolayı cuma günü hala teslim edilmemiş olması kabul edilemez. Yurtiçi Kargo her zaman tercih ettiğim bir kargo şirketi idi. Ancak bu sorumsuz davranışlarından dolayı tekrar tercih edip etmeyeceğim hakkında kesin bir şey söyleyemem. Umarım almış olduğum ürünler elime sağlam bir şekilde ulaşır.

İpek 18 Okunma

Cevaplar

  • İpek06 Nisan 2015

    Hala bir çözüm bulunamadı. 27 Mart tarihinde yola çıkmış olan iki adet ürünümün teslimatları gerçekleşmedi ve kargo şirketi çalışanları çok da umursamıyorlar. 1 Nisan tarihinde yola çıkmış olan kargomun bugün teslim edileceğine dair bir mesaj aldım. Hadi bakalım hayırlısı. Artık işimiz inşallaha kaldı. Süre yetersizliği 1 haftadan uzun bir zaman dilimi için nasıl bir bahanedir ben çözemedim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi04 Nisan 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön