20 Şubat 2013 #1644051

Yurtiçi Kargo Geç Teslimat Yapılıyor!

15.02.2013 gönderilen paketimin 48 saat 2 iş gününde teslim edilmesi gerektiği halde 18.02.2013 18:00 da halen teslim edilmediği için şubeyi aradım.Telefonla görüştüğüm kişi lakayıt bir şekilde '' kargonuzu yarın getiririz bugün olmaz '' dedi sabah şubeye gelen kargoyu neden bu saate kadar
getirmediklerini sordum '' bugün getiremeyiz '' cevabını aldım.


Telefona müdürü istediğimi söyledim bir başka arkadaşını vermiş (şubeye gidince öğrendim).Yarın
gün içinde saat 1700 e kadar evde olmadığımı kargomun teslim süresi gectiğini bugün teslim edilmesini istediğimi belirtmeme rağmen '' yarın getiririz arabamız yok zaten hepsi çıktı '' diye cevap aldım.

Mehmet 31 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet25 Şubat 2013

    Yurtiçi kargo müşteri hizmetleri benimle tel ile görüştü.Talebimi ilettim bölge müdürlüğü ile görüşün dedi tel numarası verdi bölge müdürlüğünü aradım.Yurtiçi kargo kapınıza teslimat yapmazsa gidip kargonuzu almayın alırsanız herşeyi kabul etniş olursunuz geri gitsin tekrar geri gelsin diyorlar.Kargo ücretinin iadesini istiyorum alamazsınız kargonuzu şubeden almışsınız diyorlar.Yurtiçi kargo sorunu çözemeyecek.Buradan herkese tavsiyem bu kargoyu kullanmayın , malatya/bezirgan şubesine gelecek olan gönderilerinizi gidip şubeden alırsınız adrese teslim ücretini boşuna ödemeyin.

  • Mehmet25 Şubat 2013

    Şubeye ağır bir ceza verilmediği sürece bu durumlar devam eder. Sıradan bir görüşmeydi şikayetim çözülmedi.Telefonla arayan arkadas sadece şubeyle görüştüklerini söyledi.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşteriye telefon ile açıklama yapıldığında; Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön