24 Ağustos 2013

Yurtiçi Kargo Geç Teslimat ve Saygısız Davranış!

Hepsiburada dan 2-3 günlük hızlı kargo seçeneği ile aldığım ürünler Yurtiçi Kargo tarafından 3.gün sabah ilgili şubeye ulaştırılmış, ilgili şube sabah 9 da şehir içinde dağıtılmak üzere araca yüklenmiş ve 1-2 km uzaklıktaki evime akşam saat 18 e kadar ulaşamamıştır, 2-3 kez telefon ile aramama rağmen teslimat yapılmamış ve hafta sonuna bırakılmıştır. Hafta sonu il dışında olacağım için kargoyu alamayacağımı söylememe rağmen istemiyorsanız teslim almayın, iade edersiniz cevap ile saygısız bir şekilde cevaplandırıldım.


Benim için çok önemli olan bu kargo Yurtiçi Kargonun ilgili şubesinin hatası yüzünden iade olacak ( gerekiyorsa tarih ve saat teyidi için ürün kargo takip kodu verebilirim ).

İbrahim 54 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim28 Ağustos 2013

    Şikayetim 5. gününde halen devam ediyor , sadece firma yetkilileri arayıp sonun çözmek için gerekli talimatları vereceklerini söylediler, halen kargo şubede bekletilmektedir... Mersin Mezitli şubesinin bu davranışını kınıyor, yurtiçi kargoyu sorunun çözümü için gerekli yaptırımları uygulamaya davet ediyorum.

  • İbrahim28 Ağustos 2013

    Yurtiçi Kargonun Mersin Mezitli şubesini gözden geçirmesini tavsiye ederim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön