07 Şubat 2014
Yorum Yap
#2281953

Yurtiçi Kargo Geç Teslimat Bilgi Eksikliği Kötü Müşteri İlişkileri Yönetimi!

922769585713 takip no'lu kargom 4 Şubat 2014'te Gültepe'ye gelmiş, teslim adresi de yakındaki Eczacıbaşı İntema. Günlerdir belirsiz sebeplerden kargom başka yerlere gidiyor ve bugün ancak öğleden sonra lütfedip teslim edebileceklerini belirttiler. Aksiyon alındı gibi saçma cümlelerin akabinde gecikme sebebi nedir diye sorunca çağrı merkezindeki görevli giderek agresifleşerek bilgi veremeyeceğini söyledi.


Bir gün önce beni arayan nazik görevli ise öğlen teslimat yapılacağını konuyla ilgileneceğini belirtmişti, maalesef bugün tam tersi hem böyle bir bilgi verilmedi denildi.


Bugün kargom ancak öğleden sonra gelecek ve bu bir doğum günü hediyesiydi, her açıdan Yurtiçi Kargo'nun sınıfta kaldığı kesin!

Merve Merve 76 Okunma

Cevaplar

 • Merve10 Şubat 2014

  Süreç çok kötü yönetildi ve kargom hala gelmedi. Bugün içinde teslim edileceği belirtildi, sebebi de bir çok kişiye ulaşmamız. Çağrı merkezi bugün de etkisiz ve başarısızdı. Keşke iş bu kadar uzamadan ve bu kadar çok kişiyi aramadan ve üzülmeden sorunum çözülseydi, şahsen asla ve asla Yurtiçi kargoyu bir daha tercih etmem ve bunu çevreme de belirteceğim.

 • Merve07 Şubat 2014

  17 06.02.2014 16:21 Teslim Edilmedi / Bekletiliyor Şubede GÜLTEPE Şişli İstanbul Kargom tekrar geri dönmüş! Şu andaki görevli hanım önceki kişinin aksine çok nazik ve yardımsever ancak aynı hatanın tekrar yapılması kabul edilebilir bir şey değil. Defalarca belirttiğim gibi bu pakedin bana 17.30 mesai saatimden önce teslim edilmesi gerekiyordu, ve şu anda teslim belli değil. Bir doğum günü hediyesi için günlerdir bekledim ve haftasonu ailemin yanına gideceğim için de ürünü iş saatimden önce alamazsam hediye de boşa gitmiş olacak. Bu açıdan tekrar olumsuz görüş bildiriyorum gerekiyorsa tekrar şikayet kaydı açacağım, bir paket için onlarca telefon konuşması ve dakikalarca zaman harcamak akıl karı değil!

 • Merve07 Şubat 2014

  Çözüme yönelik bugün açıklama yapılmış olsa da bu çözüm tam dört gün sürmüş, kargom bugün ancak öğleden sonra bir saatte geleceği söylenmiş ve gecikmenin nedenine dahil en ufak bir bilgi verilmemiş ve de çağrı merkezi çalışanı agresif davranmış ve uyarımdan sonra normal konuşmaya başlamıştır. Bu anlamda son derece olumsuz bir tablo söz konusudur.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi07 Şubat 2014

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler