21 Ekim 2016 #6738133

Yurtiçi Kargo Firuzköy Şubesi Çok Gürültü Yapıyor!

Ben Yurtiçi Kargo Firuzköy şubesinin bulunduğu binada oturmaktayım. Sabah 7.30'dan başlayıp saat 12.00 ye kadar devam eden gürültünün içinde yaşamaya çalışıyoruz. Yaklaşık 8-9 araç arasında aktarma yapılmakta, doldur boşalt yapılmakta ve bazı ürünler binanın yan tarafına istif edilerek bekletilmekte bu istif sırasında ürünlerin pat küt yerlere atılmasından dolayı çıkan ses, personelin kendi aralarında bağırarak ve küfürlü bir şekilde konuşmaları olduğu gibi bina içine gelmektedir. Birçok kez uyarmamıza rağmen artarak devam etmektedir. Bina önündeki kaldırımların işgal edilmesi ve cadde trafiğinin tehlikeye atılması da cabası. Sizden ricamız bunlara karşı nasıl bir yaptırım uygulayabiliriz? Biz bina sakinleri olarak kargonun müstakil başka bir yere taşınmasını istiyoruz, diliyoruz. Gürültülerinden sinir hastası olduk.

Ali 78 Okunma

Cevaplar

  • Ali28 Ekim 2016

    Şikayetim var ekibi sizlere ilginiz için teşekkür ediyorum. Yalnız şikayetime konu olan gürültü problemi şikayetimden sonra artarak devam etmekte. Nasıl bir çözüm bulacağız araştırıyoruz. Teşekkürler İyi Çalışmalar.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi22 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön