10 Nisan 2013 #1736240

Yurtiçi Kargo Fazladan Alınan Ücret!

İnternetteki bir alışveriş mağazasından ürün sattım.8 nisanda ilandaki reklamda 5.5lira K.D.V. yazdığı halde bana hiçbir şey sormadan 8 lira artı K.D.V. ücret aldılar.Neden diye sordum firma otomatik bu şekilde ayarlıyor dediler.Neyse reklama kandık dedik ve mecbur BA 424903 nolu fiş ile ürünü gönderdik.


Ertesi gün alıcı hem bana hem siteye mesaj atmış ve yanıltıldığını söylemiş.Ne oldu diye soruşturunca çok akıllı kargo elemanlarının alıcıdan da aynı ücreti tahsil ettiğini öğrendim.Ücreti alıcıya iade ettirdim.Ama iş işten geçti.Benim hem alıcı hem sitedeki itibarım tamamen mahvoldu. Ben böyle bir olay görmedim. Yurtiçi kargo bu ayıbı nasıl kapatacak çok merak ediyorum.

Mehmet 34 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet19 Nisan 2013

    Bana hiç bir açıklama yapılmamıştır.1 sefer kısa süreli telefonum çaldırılıp kapatılmış peşinden mesajla size ulaşamadık artık siz bize ulaşın denilmiştir.Cevapda yazdım dönen olmadı. Bu arada hatanın kimden kaynaklandığını hala öğrenememiş olmakla beraber kartal yurt içi kargoyla çalışmaya devam ediyorum.Çünkü şube çalışanları müşteriye karşı çok ilgili alakalı insanlar.Kendilerinede buradan teşekkürlerimi sunarım.Bu tip insanlarda olmasa ben yurtiçi kargonun doğru dürüst iş yapacağını hiç zannetmiyorum.Çünkü böylesine sorunlar sürekli yaşanıyor.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi11 Nisan 2013

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön