01 Nisan 2013 #1716120

Yurtiçi Kargo Farklı Şubeye Gönderiliyor!

916180904137 gönderi kodlu kargom teslimat adresi İdeal tepe şubesi olmasına rağmen Beykoz yk şubesine gönderildi.durumu erken fark ederek müdahale ettim yk müşteri hizmetleri ile görüştüm kargomun Küçükyalıya geri gelebilmesi için Beykoz'dan Sultanbeyli transfer merkezine oradan dağıtıma çıkarılarak ancak İdealtepe şubesine gönderilebileceğini belirttiler sağ olsunlar.


Fakat enteresandır 1. mhz yetkilisi bugün gelir merak etmeyin,2.mhz yetkilisi yok gelmez, 3.sü ise belli olmaz dedi. Kayıt açıyorlar şikayetim hakkında fakat ona da aynı gün cevap veremyorlar. Kargoda bulunan eşya hediye ve bugün alamaz isem bir manası kalmayacak diyorum bana verilen cevap ise şaka gibi..

Hasan 32 Okunma

Cevaplar

  • Hasan02 Nisan 2013

    sayın yurt içi kargo yetkilileri, sonuç olarak ihtiyacım olan zaman zarfında tarafıma dönülmemiştir. iadealtepe şubenize 26 defa telefon açmama yapmama rağmen bir kez bile telefonuma cevap verilmemiştir.evime 20 dakika yürüme mesafesinde olan şubeye gittiğimde ve şubede içerisinde telefonu tekrar aramama rağmen kimse oralı olmayarak telefona cevap vermemiştir.daha ne diyeyimki size.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön