27 Temmuz 2017 #8981612

Yurtiçi Kargo Evde Kimseyi Bulamayınca Telefonla Müşteriye Ulaşmıyor

Yurtiçi Kargo kapıma kadar gelip, giriş kapı zilimi çalmış, açan olmadığı için geri dönmüş. Oysa ki giriş kapı zilim çalışmıyordu. Telefonla arama zahmetine bile girmemişler. Hadi sorun değil, kendilerine ulaşıp durumu anlattığımda 2.kez teslimata ürün çıkarmadıklarını söylediler. Tek çarem şubeye gidip teslim almakmış. Yaklaşık 6 km mesafedeki şubeye gidip sehpa büyüklüğündeki bir kargoyu eve kadar taşımak zorunda kaldım.


Kendilerine neden telefonla ulaşmadıklarını sorduğumda, böyle bir hizmetleri olmadıklarını söylediler. Oysa diğer tüm kargo firmalarının kapıya gelince beni aradıklarını ve ürünümü rahatça teslim alabildiğimi belirttim. Diğer firmaların onlara göre daha az müşterisi olduğundan onlar telefonla arıyorlarmış ama Yurtiçi Kargo'nun müşterisi çokmuş herkesi ararlarsa kargoları yetişmez imiş. Bu şekilde bir hizmet kalitesini şiddetle kınıyorum.

Tc 369 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi27 Temmuz 2017

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön