21 Eylül 2013 #2025036

Yurtiçi Kargo Evde Bekletiyorlar Ama Gelen Giden Yok!

17/09/2013 tarihinde şehir dışında olduğum için kargo gelmiş ve geldik bulamadık, şubeden alınız diyede not düşerek bir not 19-20 /09/2013 iki tarihte de Ankara Etlik şubesine kolimi almak için gittiğimde, efendim size gelen ürünler anlaşmalı olduğumuz firmadan geldiği için tekrar dağıtıma çıkmış bugün saat 19:00 kadar gelir dendi. Bende eve gittim ve beklemeye başladım tabi ailecek hani bir kere zile basıp hemen not yazıp gitmesinler diye hep beraber Yurtiçi Kargo'yu bekler olduk ee sonuç ne iki günde de gelen var ne bir not.


Sizce ben bu gün ne yapayım evde mi bekleyeyim? Yoksa şubeye mi gideyim? Hani anlaşmalı oldukları firmaya daha önce mi ulaştırmaya çalışıyorlar. Yoksa daha mı geç anlayamadım.

Mehmet 36 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet25 Eylül 2013

    ilgi sıfır, ürünler adrese ulaşması yerine araçta gezip duruyor ama teslimat olmuyor, personel yalan beyan veriyor... gene müşteri mağdur daha ne diyeyim

  • Mehmet25 Eylül 2013

    19-20/09/2013 tarihlerinde şubeye gittiğimde dağıtımda eve gidin bekleyin dendiğinde evde olmama rağmen kargo gelmediği için şikayet yazıyorum bana yurtiçi o tarihlerde evde yokmuşsunuz diyorya güler misiniz ağlar mısınız?

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi24 Eylül 2013

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön