18 Nisan 2013 #1749514

Yurtiçi Kargo Etiler'den Beylikdüzü'ne 2 Günde Teslim Ediyorlar!

Etiler Genpa'dan gönderilen cep telefonum teslimat süresi 24 saat yazmasına rağmen 40 saatte ancak teslim edilecek. Bu konuda Haramidere Şube ve Çağrı Merkezi ile konuştum, araç çıkarılamayacağını söylediler. 16 Nisan 17:00'da teslim edilen paket, 18 Nisan 11:30'da teslim edileceğini söylediler. Kargo takip no:90571503320. Şunu'da belirtmek istiyorum, yanlış şubeye yollandığı için kargo 1 gün geçikti, yoksa 17 Nisan'da elimde olacaktı. Bu durum tamamen Kargo şirketinin suçudur, kargo ücretinin hesabıma iade edilmesini istiyorum.

Nihat 37 Okunma

Cevaplar

 • Nihat26 Temmuz 2013

  Çözdük diyorlar, ortada bir çözüm yok.

 • Nihat26 Temmuz 2013

  Merhaba, Geçenlerde bir internet sayfası üzerinden satınalma yaptım. yine 6-7 günde geldi. Araya haftasonu girmişti. Hiç bir önlem alınmamış. Farklı kargo seçebildiğim durumlarda farklı kargo seçiyorum. Müşteri kaybetmek böyle bir şey herhalde. Hata nedeni de kargo yanlış şubeye yollanıyormuş, iki şube arasında kargom gidip geliyor. En son anlaşmaya varıyorlar ve dediğim gibi istanbul içi kargo süresi şaka gib ve büyük rezalet 6-7 gün.

 • Nihat19 Nisan 2013

  Mail adresime aşağıdaki gibi bir yazı gelmiş. "Tarafımıza iletmiş olduğunuz gönderi hakkında gerekli aksiyonlar alınmıştır." Fazladan bir gün bekledim, kargo ücretinin iadesini istiyorum. Bir dahaki sefere de yine yanlış şubeye yollanmayacağını nasıl garanti ediyorsunuz? Teşekkürler. Nihat.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi18 Nisan 2013

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön