18 Eylül 2013

Yurtiçi Kargo Erengazi Şubesinden Şikayetçiyim!

Erengazi Şubesi sürekli gelen kargoları dağıtıma çıkarmadan, aramadan müşteri kendi şubeden alacak notuyla bekletiyor ve çalıştığım için şubeden alıyorum. Cumartesi günleri dahi dağıtım yapmamaya başladılar. Son 2 kargomda yapılan ise usulsüzlük. Kargomu eve getirmeden, telefon etmeden "teslim edildi" olarak kayıt düşüyorlar. Firmaya şikayet ettim ilk olayda ve basit bir yanlışlık olduğunda iddialılardı.


Şikayetimi oradaki sorumlu müdüre de yaptığımda çok kayıtsız ve lakayt davrandı. Firma aradı, özür diledi ve kasıt olmadığını, şubenin uyarıldığını söyledi. Ama akşamüstü saat 15. 30'da araçtan indirildi denen paket güya teslim edilmiş, teslim alan imza. Yapılan usulsüzlüktür.

Tüge 47 Okunma

Cevaplar

  • Tüge23 Eylül 2013

    1 ayda aynı usülsüzlük 3 kez yapılıyor, şikayetleri Erengazi Şubesi umursamıyor, yine usulsüzlük yapılıyor! hizmet sektöründe çok hata yapıldığını gördüm ama böylesi bir terbiyesizlik ilk kez görüyorum!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön