04 Eylül 2013

Yurtiçi Kargo Elemanları İşini Yapmıyor!

Gönderi araca yüklendi diyordu şube de bana yakın. Akşama kadar kargo bekledim. Kamyon geldi gitti kimse siparişimi getirmedi. Kamyonun nereye park ettiğine kadar biliyorum. Bugün arıyorum gelin alın dediler açıklama yapmaya çalışıyorum .Karşımdaki adam saçma sapan konuşuyor müşteriyim ben kimse benle agresif konuşamaz. Kapıma gelsin diye para ödüyorum ben bir de iftira atılıyor resmen kağıt falan bırakılmış da. Resmen yanlış. Yani evdeydim.


Bir de tartışmayın benle diye telefonu bırakıyor gidiyor. Aynı şubeyle bu olayı 2. kez yaşıyorum o seferde paketiniz burada değil diye tartışmışlardı benle ki en sonunda orada olduğu ortaya çıktı. Demek ki geçen sefer kimse uyarmamış. Biz boşa yazıyoruz şikayeti.

Zeynep 27 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep08 Eylül 2013

    gerekli işlemler sadece telefonla arayıp halledeceğiz demekse eğer çözülmüş şikayetim ama ikidir aynı olayları yaşıyorum haklı yere haksızmış gibi olup azar yiyorum.demekki bundan öncede şikayetim bir işe yaramamış işiniz sadece telefonda şikayet dinlemekmi çözüm bulmak mı ? önemli değil benim alternatifim var başka kargo şirketleriyle çalışırım ama sizin itibarınız ne olacak ??

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön