02 Şubat 2016

Yurtiçi Kargo Elazığ Hazar Şubesi Sürekli Geç Teslimat Yapıyor

Arvato Teleservice tarafından 26.01.2016 tarihinde gönderilen paket Elazığ Hazar Şube tarafından hala teslim edilmemiştir. Yaklaşık bir yıldır oturduğum adrese ilgili şube tarafından sürekli geç teslimat yapılmaktadır.

Defalarca Yurtiçi Kargo'ya şikayet iletmeme rağmen ilgilenen olmamıştır. Yurtiçi Kargo'nun 444 99 99 no.lu telefonu çalışmamaktadır. Elazığ Hazar Şube internet sitesinde bulunan iki telefona da cevap vermemektedir.

En son gönderilen kargo ile ilgili şubeye gittiğimde paketin dağıtımda olduğu bilgisini verdiler. Evin penceresinden izlemeye başladım kargo aracını geldi karşı blok ile yan blokta teslimat yaptı ama benim teslimatı yapmadan gitti. Durumu anlatacak yetkili bulamadım.

Mehmet 149 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet22 Şubat 2016

    10768424**** gönderi kodu, yine aynı hikaye yine Elazığ hazar şubesi yine geç teslimat... Kargo merkezini arıyorum ama derdimi anlatamıyorum, aslında anlatıyorum da karşımda duvar var, ha duvar ha Yurtiçi Kargo... Merkezleri şubelerinden beter, anlamak için sadece Şikayet Var sitesinde diğer kargo firmaları ile kıyaslayabilirsiniz, en yakın rakiplerini 3 e katlamışlar... Eeee hak ediyorlar...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön