26 Ekim 2016 #6787762

Yurtiçi Kargo Eksik Bilgi Verdi

Yurtiçi Kargo Hatay Defne şubesi gönderiyi alırken eksik bilgi verdi. Eksik bilgi verdiğini kabul ettiği halde çıkan kargo ücretini bana ödetiyor. Ödeme yapmadan kargoyu teslim etmiyor. Ayrıca şubedeki sorumlu çok kaba ve sorun çözmeye odaklı değil ne halin varsa gör ödemek zorundasın modunda konuşuyor. Çukurova bölge müdürlüğü de birkaç defa telefonumu alıp dönüş yaparız dediği halde dönüş yapmadı. Ancak ben defalarca arayınca ilgilenebildi. Bu tavırlarından eksik bilgi verip her türlü müşteriyi suçlamalarından şikayetçiyim. Yurtiçi Kargo'yla çalışan hiçbir firmadan alışveriş yapmam artık.

Bilgen 40 Okunma

Cevaplar

 • Bilgen28 Kasım 2016

  Böyle firma görülmedi. İlgi sıfır, sorun çözme sıfır. Nasıl kurumsallıksa. Hala bekliyoruz dönen yok

 • Bilgen31 Ekim 2016

  Konuyla ilgili dönüş yapacakları söylendi. Fakat çağrı merkezini defalarca aradım. Kargo iade sürem dolacak hala ses yok. Twitter destek sayfasından defalarca yazdım cevap Yok. Yine çağrı merkezini aradım az önce. Sorun çözülmüş çağrı kapatılmış diyor. İşe bak. Neyi çözmüşler. 1 kere arayıp konu ile ilgili dönüş yapacağız demek çözmek mi oluyor.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi26 Ekim 2016

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

 • Bilgen26 Ekim 2016

  Ayrıca şubeyi aradığınız zaman açmıyor. Müşteri illaki şubeye gitmeye mecbur bırakılıyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön