31 Ekim 2016 #6824880

Yurtiçi Kargo Eğitimsiz Elemanlar!

20 Ekim'de Yenibosna Çobançeşme şubesine gönderi yapmak üzere gittiğimde daha 7 TL 10 kuruş üstünü veremeyen yani para üstü yüzünden çıkan tartışma da kendini bilmez saygısız, eğitimsiz kişi (kadın) bana hakaret etti ve üzerime yürüyüp dövmeye vurmaya kalktı orada ki diğer personel ve müşteriler araya girdi uzaklaştırmaya çalıştı o da yetmedi babasının yeriymiş gibi beni kovdu "defol git buraya bir daha gelme" dedi herkesin içinde bağırıp çağırdı yetmedi başörtüme hakaret etti. Aynı gün müşteri hizmetlerini arayıp şikayet ettim kamera kayıtlarına bakıp biz gerekeni yapacağız deyip bir daha da dönmediler ve her yerde müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir lafını hiçe sayıp kendi eğitimsiz elemanlarını koruyarak sadece uyarı verildiğini öğrendim. Peki aynı şeyi bu kadın sizlere yapsaydı onca insanın içinde hakaret edip üzerinize yürüse el kaldırıp sizi dövmeye kalksaydı kovsaydı ne tepki verirdiniz?

Arzu 62 Okunma

Cevaplar

  • Arzu10 Kasım 2016

    maalesef Çözüme ulaşılamadı müşteri memnuniyeti adı altında yapılan konusmalardan hiç biri beni tatmin etmedi çünkü yenibosna çobançeşme şubesin de ki kişi hala orada ve onca yaptığı hakareti terbiyesizligi şubesi örtbas edip sadece uyari vermiş o da meçhul acaba verildi mi yoksa bize karşı yapılan bir kandirmaca mı? Bir kereye mahsus Müşteri olarak bakmayın olaya içiniz de insanlığınız varsa şayet benim durumum da olsaydınız sizler de bana verdiğiniz cevapla siz de yetinirmiydiniz? Yoksa böyle insanların gerekli cezayı almasını mı isterdiniz?

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi01 Kasım 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön