30 Ağustos 2013

Yurtiçi Kargo Diyalog Eksikliği ve Personel Saygısızlığı!

Dün gün boyu kargoyu bekledik ama gelmedi. Sonra 16.00 gibi 4449999 nolu çağrı merkezinin aradım. Bana kargonun yoğunluk nedeniyle o gün gelemeyeceğini söylediler. Bizde soğuk bir şeyler almak için alışverişe gittik. Akşam eve gelince kargo şirketinin habersiz geldiğini ve kağıt bıraktığını gördük hemen çağrı merkezinin aradım. Onlar bana şubenin numarasının verdiler. Onları aramamı yardımcı olacaklarını söylediler.

Fakat bugün şubeyi aradığımda hiç yardımcı olmadılar. Görüştüğüm bayan, alaycı bir havada şube müdürüyle görüşmemi ama kendisinin ne zaman geleceğini bilmediğini söyledi.

Çetin 55 Okunma

Cevaplar

  • Çetin04 Eylül 2013

    Yurtiçikargo Arnavutköy şubesine, sakın işiniz düşmesin derim. birde bağlı olduğu bölge müdürlüğüne

  • Çetin30 Ağustos 2013

    Arnavutköy yurtiçikargo şubesi kadar insan ilişkileri kötü ve hiçbir işi doğru yapamayan bir iş yeri görmedim. Ayrıca avrupa yurtiçi bölge müdürlüğünde sorumlu bayan eleman da yöneticilik konusunda sıfır. Yurtiçi kargo da tek teşekkür edeceğim kişi kargoyu getiren FATİH ŞAFAK Bey'dir. Gerçekten iyi insanlar da varmış dedirtti.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön