Yurtiçi Kargo Demetevler Şubesinden Şikayetçiyim

Abdulsamet Abdulsamet3 gün önce

Ankara'dan Kayseri'ye araç arka sağ stop lambası gönderdim ürünün pek fazla ağırlığı olmadığı için kargo ücreti de ağırlık veya kapladığı alan kadar fiyat çıkarıldığı için stop lambasına kapladığı alan kadar 8. 

Bilmem kaç küsur desi ölçüsü kadar olması lazım muhtemelen 58 TL kargo ücreti çıkarmışlar bu hareket benim gözümde biz insanları nasıl kandırırız nasıl kolaya ekmek kazanırızın bir yöntemi olarak bakıyorum bunların yaptığı bu hareket yüzünden ben gönderdiğim stop lambasından gram para kar edemeyeceğim insanları neden zor duruma sokuyorsunuz vallahi pes ne kadar kolay vallahi. 

Ürün ağır gelmediyse desi cinsinden fiyat koyuyorsunuz ürün zaten 100 lira sen ne diye 58 TL kargo ücreti koyuyorsun vallahi ayıp bir daha Yurtiçi Kargo'nun önünden geçmem ayrıca o stop lambasının desi cinsinden 58 TL kadar Bi alan kapladığını da düşünmüyorum yazıklar olsun daha bir şey demiyorum iyi yöntem bulmuşsunuz aldığınız parayı gönül rahatlığıyla yiyebilirsiniz.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Yurtiçi Kargo Logo Yurtiçi Kargo 1 gün önce

Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

Yurtiçi Kargo Logo Yurtiçi Kargo 3 gün önce

Abdulsamet O. Değerli Müşterimiz ; Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler