05 Haziran 2015

Yurtiçi Kargo Dağıtıma Çıktınızmı da Adresi Bulamadınız?

Kitapyurdu.com'dan verdiğim Levent adresli sipariş için öncelikle "Cevahir" birimine sevk edildi, sonra "Gültepe"ye ardından da arayıp sorgulamam üzerine yarın dağıtıma çıkacak denmesine rağmen bugün saat 20:45'de teslim adresinde sizi bulamadık mesajı gönderildi.


İş adresim olduğu için özellikle aradım ama ertesi gün dağıtım denmesine rağmen saat neredeyse 21:00'de nasıl kurye geldi ve 24:00'e kadar açık olan şirkette nasıl oldu da kimse bulunamadı. Yurtiçi Kargo daha önce de kargomu kaybetmişti. Kitapyurdu ile çalıştığı için güvenmiştim ama yine mağdur edildim.

Nergis 69 Okunma

Cevaplar

  • Nergis13 Ağustos 2016

    Şikayetim üzerinden 1 yıldan fazla zaman geçti, o zaman uzun uğraşlar sonunda aldım kargomu ama hala aynı sorun mevcut. Ne zaman Yurtiçi Kargo gültepe şubesinde kargom gelse personel yine aynı sorunu çıkartıyor. Artık alıştım. İlla ki arayıp şikayet etmem gerekiyor yoksa getirmiyorlar.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi06 Haziran 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön